مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم

مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم

وکیل تغییر اسم می تواند به عموم کسانی که قصد دارند نام خود را تغییر دهند کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته خود برسند. آمار و ارقام بدست آمده در مورد پرونده های مربوطه در سال های اخیر باعث شده است تا بسیاری از افرادی که قصد تغییر نام دارند به دلیلی طولانی بودن و پر دغدغه بودن این مسیر قانونی از تصمیم خود منصرف شوند اما وکیل تغییر اسم کسی است که می تواند با تکیه بر تجربیات و مهارت هایی که دارد در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو مراحل دادرسی را به نفع موکل خود طی کند.

دقت داشته باشید که تغییر اسم مسئله ای است که دارای حساسیت بسیار بالایی است؛ چرا که نام و مشخصات هر فردی نشان دهنده هویت او است و در صورت اسان بودن مراحل قضایی تغییر نام، هرج و مرج جامعه را فرا می گیرد و بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی باعث ایجاد جرائم گوناگون می گردد، پس کاملا طبیعی است ک سازمان ثبت احوال و دیگر مراجع ذیصلاح قانونی به راحتی هر تقاضایی را نپذیرند.

وظیفه وکیل تغییر اسم آن است که شرایط نسبتا مساعدی را ایجاد کند تا موکل او بتواند با استنادات قانونی و ارائه مدارک معتبر برای تغییر نام خود اقدام کند. تغییر نام دارای پیامدهای حقوقی مختلفی همچون تعویض شناسنامه، کارت ملی و… است و هرگونه بی توجهی و نادیده انگاشتن ان باعث می شود تا شرایط هویتی افراد به خطر بیفتد، در چنین حالتی حضور یک وکیل تغییر اسم کاملا الزامی است.

مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم (1)
مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم (1)

وکیل تغییر اسم به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری چه می کند؟

وکیل تغییر اسم به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری دارای وظایف متعددی است و از آنجایی که اصلی ترین حوزه فعالیت او مربوط به پرونده های تغییر نام است به همین دلیل تسلط کافی را بر چنین دعاوی دارد و به خوبی می داند باید از چه روش هایی استفاده کند تا در مدت زمانی کوتاه بهترین نتیجه را بدست آورد.

یکی از آفت های پرونده های تغییر نام آن است که افراد از مراحل پیگیری این دعاوی و جزییات آن به خوبی اطلاع ندارند و همین موضوع باعث می شود تا دچار اطاله دادرسی شوند. اطاله دادرسی به معنای آن است که پرونده دچار اطناب می گردد و در نهایت هزینه و زمان افراد در مسیر به نتیجه رساندن درخواست حقوقی به هدر می رود و در نهایت نیز نمی توانند نتایج خوبی را بدست آورند. برای انکه از بوجود امدن چنین مشکلاتی جلوگیری کنید به شما پیشنهاد می دهیم از همان ابتدا به سراغ وکیل تغییر اسم بروید و از راهنمایی های او استفاده کنید.

وکیل تغییر اسم تمامی اسناد و مدارک را در چارچوب های قانونی آماده می کند و آنها را به مراجع ذیصلاح قانونی در تاریخ معین تحویل می دهد تا جریان پرونده به درستی و بدون دردسر پیش رود. جالب است بدانید که وکیل تغییر اسم علاوه بر آنکه میتواند مراحل دادرسی پرونده را با موفقیت در بازه زمانی معین بگذراند این مهارت را دارد تا برای پیشگیری از مشکلات احتمالی تمامی اقدامات قانونی مربوط به بعد از تغییر نام را نیز بر عهده گیرد، معمولا در بسیاری از این مراحل نیازی به حضور موکل نیست و همین موضوع باعث میشود تا به بهترین نحو ممکن شرایط مدیریت شود.

مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم (2)
مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم (2)

مشاوره با وکیل تغییر اسم از طریق چه راه هایی امکان پذیر است؟

امروزه برخی از موسسات حقوقی معتبر مانند گروه وکلای پارسا این امکان را بوجود آورده اند که افراد مختلف و تمامی کسانی که به مشاوره نیاز دارند از راهنمایی های یک وکیل با تجربه در حوزه پرونده مربوطه استفاده کنند. یکی از بهترین وکلایی که شما می توانید در گروه پارسا پیدا کنید و حتی بدون انعقاد قرارداد وکالت از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او بهره مند شوید، وکیل تغییر اسم است.

وکیل تغییر اسم در گروه پارسا به تمامی کسانی که به دلیل محدودیت های زمانی و مکانی و نمی توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت مراجعه کنند، خدمات مشاوره اینترنتی و تلفنی را ارائه می دهد. پس اگر با خود فکر می کنید که نیاز به تغییر اسم از طریق راه های قانونی را دارید همین الان می توانید از خدمات وکیل تغییر اسم در گروه پارسا استفاده کنید و برای آینده خود تصمیم گیری کنید.

The post مسیر قضایی کوتاه تر و کم هزینه تر به کمک وکیل تغییر اسم appeared first on گروه وکلای پارسا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *