او درباره این برنامه می‌گوید: «ما واقعاً سخت کار کرده‌ایم تا به نقطه‌ای برسیم که مشتریان آنجا باشند  بلیط هواپیما و آماده استفاده از هواپیما باشند. ما یک دفترچه سفارش و جایگاه های تولید در دسترس داریم. ما نامه‌هایی مبنی بر قصد و قراردادهای رزرو داریم و قسمت بعدی را نیز در راه است.»

در همین حال، HAV همچنان به دریافت پرس و جو در مورد هواپیمای سنگین‌بر ایرلندر 50 خود ادامه می‌دهد. گروندی می‌گوید، مطالعات کنونی به پتانسیل این نوع برای پشتیبانی از زیرساخت‌های انرژی از راه دور، و انجام پروازهای لجستیکی «مایل میانه» یا «مزرعه به بندر» می‌پردازد
ذخیره مقاله

شرکت آلمانی تاکسی‌های هوایی برقی لیلیوم با شرکت زیرساخت اسپانیایی Ferrovial برای ساخت «حداقل 10 ورتیپورت» در آنچه «مکان‌های استراتژیک» در سراسر ایالت فلوریدا در جنوب ایالات متحده می‌خواند، شریک شده است.

این دو شرکت در 27 ژانویه می گویند که قرارداد آنها دسترسی آسان به خدمات برخاست و فرود عمودی برقی لیلیوم (eVTOL) را از اکثر مراکز عمده جمعیت در ایالت امکان پذیر می کندبرای ساختن ورتیپورت ها در فلوریدا شریک می شود

رمو گربر، مدیر عملیات لیلیوم می گوید: «استراتژی ما برای آوردن شبکه های حمل و نقل پرسرعت به کل منطقه در فلوریدا در حال اجرا است و Ferrovial شریک ایده آلی با تخصص بی نظیر خود در ساخت و ساز فرودگاه و عملیات در سراسر جهان است.

او می‌افزاید: «تقریباً تمام 20 میلیون فلوریدیایی در 30 دقیقه از نقاط عمودی ما زندگی خواهند کرد بلیط هواپیما مشهد شیراز  و 140 میلیون بازدیدکننده سالانه از ایالت Sunshine گزینه‌ای با سرعت بالا برای سفر به مقصد خود خواهند داشت.»

نوامبر گذشته، این استارت‌آپ مستقر در بایرن اعلام کرد که اورلاندو، خانه دنیای دیزنی و چندین پارک موضوعی محبوب و مکان‌های سرگرمی دیگر را به‌عنوان اولین مکان عملیاتی خود در ایالات متحده انتخاب کرده است. در آن زمان، گربر تایید کرد که مذاکرات برای توسعه شبکه ای از مقاصد در فلوریدا در حال انجام است.

دو ماه قبل از آن، این شرکت گفت که با فرودگاه‌های کلن/بن و دوسلدورف آلمان برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در سایت‌ها برای پشتیبانی از خدمات هوایی منطقه‌ای در آن شهرها به توافق رسیده است. در دسامبر، بازوی آموزشی لوفت هانزا را برای توسعه برنامه ای انتخاب کرد که خط لوله ای از خلبانان واجد شرایط را برای هواپیمای جدید ارائه می

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *