وکیل ستاد اجرایی فرمان امام

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام یکی از ان دسته وکلایی است که می تواند بهترین و تخصصی ترین اقدامات را رد جهت پرونده هایی که مربوط به حوزه ستاد اجرایی فرمان امام هستند را به خوبی انجام دهد. وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای توانایی هایی است که افراد بسیاری از آن اطلاع ندارند و نمی دانند چگونه باید این مباحث را به نحو احسن در مجامع قضایی مورد پیگیری قرار دهند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام جز آن دسته از وکلایی است که بسیاری از افراد نمی توانند به راحتی او را پیدا کنند و جریان دادرسی پرونده های خود را به او بسپارند. چنیبن مواردی باعث می شود تا افراد دچار شکست های جبران ناپذیری در جریان دادرسی پرونده های مختلف شوند ونتوانند مسائل مختلف را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند. وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای توانایی های متعددی است و میتواند بهترین و تخصصی ترین مسائل را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برساند و آنها را مورد پیگیری دقیق قرار دهد.

شما باید به این موضوع دقت داشته باشید که وکیل ستاد اجرایی فرمان امام از جمله کسانی است که می تواند در جریان دادرسی پرونده هایی که مربوط به اصل 49 قانون اساسی هستند، کمک بزرگی به افراد بکند و جریان قضایی را به نحوی صحیحی بررسی کند و آنها را با نتایجی مثبت روبرو کند تا افراد بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و زمان و هزینه آنها به هدر نرود. اگر شما نیز جز کسانی هستید که فکر می کنید به وکیل ستاد اجرایی فرمان امام احتیاج دارید و نمی دانید که باید وکیل ستاد اجرایی فرمان امام را چگونه پیدا کنید به شما توصیه می کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا تمامی مسائل و مباحثی را که باید در مورد چنین پرونده هایی و این وکیل متخصص و حرفه ای بدانید را به شما معرفی کنیم تا بتوانید جریان دادرسی پرونده های خود را به وکیل ستاد اجرایی فرمان امام بسپارید و از مزایای مراجعه به این وکیل استفاده کنید.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (5)
وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (5)

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام را بشناسید.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام را باید به طور دقیق مورد شناسایی و بررسی قرار داد تا بتوان با داشتن اطلاعات کامل به سراغ این فرد حرفه ای رفت و جریان دادرسی پرونده های خود را به این وکیل واگذار کرد. بسیاری از افرادی که با وکیل ستاد اجرایی فرمان امام اشنایی ندارند و درگیر پرونده های مختلفی مثل کلاهبرداری، رشوه، فساد و …. می شوند و به سراغ وکلای پایه یک دادگستری که تخصص و تجربه کاری در این زمینه ندارند می روند پس از مدتی ممکن است پرونده های انها با شکست مواجه شود و در مدت زمانی کوتاه دچار آسیب و خسارت شوند.

شاید برخی از افراد با خود فکر کنند از آنجایی که همه وکلای پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت هستند و توانایی ارائه خدمات حقوقی مختلف را دارند به راحتی می توانند جریان دادرسی پرونده هایی را که مربوط به ستاد اجرایی فرمان امام هستند را به نتیجه برسند و انها را مورد بررس قرار دهند اما شما باید بدانید این تصور تا حد زیادی اشتباه است و چنین مسئله ای حقیقت ندارد.

از آنجایی وکیل ستاد اجرایی فرمان امام کسی است که سالهای زیادی در زمینه پرونده های مربوط به اصل 49 قانون اساسی فعالیت کرده است و دارای تجربه کاری بسیار خوبی است به همین دلیل بهتر از هر شخص دیگری میتواند پرونده های مختلف را مورد بررسی و تحلیل قرار دهد و آنها را به نتیجه برساند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام یکی از بهترین و متخصص ترین وکلایی است که امروزه می تواند بهترین و تخصصی ترین خدمات را به موکلان خود ارائه دهد و به انها کمک کند تا در جریان دادرسی پرونده های مختلف نتایج نسبتا خوبی را بدست آورند و کمتر دچار مسائل و مشکلاتی همچون اطاله دادرسی شوند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام معمولا در جریان پرونده هایی همچون: ثروت‌های ناشی از ربا، غصب، رشوه، اختلاس، سرقت، قمار، سوء استفاده از موقوفات، سوء استفاده از مقاطعه‌کاری‌ها و معاملات دولتی، فروش زمین‌های موات و مباحات اصلی، دایر کردن اماکن فساد و سایر موارد غیر مشروع می تواند فعالیت کند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (4)
وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (4)

چرا باید به سراغ وکیل ستاد اجرایی فرمان امام برویم؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید و ذهن آنها را به خود مشغول کند آن است که وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دقیقا چه فعالیت هایی می کند تا جریان دادرسی پرونده ها را با موفقیت روبرو کند؟ وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای تخصص های مختلفی است که عموم مردم می توانند از آن استفاده کنند.

اگر بخواهیم مسئله را به طور دقیق موشکافی کنیم و مباحث مربوط به آنها را به طور دقیق بررسی کنیم باید بگوییم که که جریان اصلی پرونده هایی که به ستاد فرمان امام ارجاع داده می شوند در مورد مسائلی است که به ثروت های نامشروع ارتباط دارد. به بیانی دیگر ار در جریان پرونده افراد یا اشخاص این موضوع وجود داشته باشد که ثروت مربوطه از طریق راه هایی همچون ربا، اختلاس، رشوه و…. بدست امده باشد دولت این وظیفه را دارد تا کل این اموال را به طور کامل مسدود کند و به عنوان حق الناس انها را در مخارج عمومی جامعه به کار گیرد.

مسئله چالشی که وجود دارد آن است که اگر افراد بتوانند این موضوع را ثابت کنند که این اموال دارای منشا مشروع و قانونی هستند آیا میتوانند از مسدودیت آن جلوگیری کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این امکان برای تمامی افرادی که درگیر چنین پرونده هایی می شود وجود دارد تا از وکیل متخصص در دادگاه و دیگر محاکم قضایی برای اثبات حقانیت خود استفاده کنند اما این موضوع را نباید فراموش کرد جریان دادرسی این پرونده ها تا حدی دارای پیچیدگی است که تنها یک وکیل متخصص و باتجربه می تواند از تضییع حقوق افراد جلوگیری کنید، از چنین توضیحاتی به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که وکیل ستاد اجرایی فرمان امام بهترین گزینه ای است که می توان در زمینه وکالت پرونده های مختلف مربوط به اصل 49 قانون اساسی از او استفاده کرد و از مهارت های او استفاده کرد.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (3)
وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (3)

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام و ویژگی های او

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای ویژگی ها و توانایی های مختلفی است که به افراد توصیه می شود این موارد را به طور کامل شناسایی کنند تا بتوانند عملکرد خوبی را از و به نمایش بگذارند و امکان شکست آنها کمتر شود. از ویژگی های وکیل ستاد اجرایی فرمان امام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اولین و مهم ترین ویژگی که باید وکیل ستاد اجرایی فرمان امام داشته باشد آن است که اطلاعات حقوقی کامل داشته باشد و از تمامی قوانین داشته باشد و بتواند این بحث را با زبانی ساده و به طور کاملا آشکار برای موکلان و حتی متقاضیان خود توضیح دهد. وکیل ستاد اجرایی فرمان امام با توجه به تخصص و مهارت هایش می تواند جریان پرونده های مختلف را در مدت زمانی کوتاه و نتیجه برساند و آنها را به طور صحیح و کاملا دقیق در دستگاه قضایی پیگیری کند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای توانایی ها و تخصص هایی است که بسیاری از وکلا نمی توانند این موارد را رعایت کنند و جریان پرونده های مختلف را با استفاده از این مهارت ها به نتیجه برسند. یکی از مهم ترین توانایی های وکیل ستاد اجرایی فرمان امام آن است که دارای فن مذاکره است و می تواند در جلسات قضایی حضور یابد و با تکیه بر مهارت و دانش حقوقی که دارد در مسیر احقاق حقوق موکل خود حرکت کند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام می تواند در جلسات مشاوره حقوقی تمامی نکات حقوقی را که موکلان به آن احتیاج دارند تا با استفاده آن اطلاعات حقوقی لازم را بدست آورند و جریان دادرسی را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند. وکیل ستاد اجرایی فرمان امام یکی از بهترین و متخصص ترین کسانی است که می تواند در جریان پرونده های مختلف بهترین و حرفه ای ترین اقدامات حقوقی را انجام دهد و تمامی مسائل لازم را به افراد نیز انتقال دهد.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام می تواند تمامی اسناد حقوقی لازم را به طور کامل تکمیل کند و آنها را به بهترین نحو ممکن دسته بندی کند و آماده ارائه به مراجع قضایی کند. برخی از افراد با خود فکر می کنند که امکان تنظیم اسناد حقوقی و اسناد قانونی مسئله ای است که عموم مردم میتوانند ان را انجام دهند و به راحتی در مدت زمانی کوتاه انها را تهیه کنند. اما این تصور کاملا اشتباه است و نمی توان انتظار داشت که این مدارک در مدت زمانی کوتاه توسط افراد عادی تنظیم شود و به مراجع قضایی ارائه شود.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام یکی از بهترین و متخصص ترین کسانی است که می تواند جریان پرونده های مختلف را بدون حضور موکل مورد بررسی قرار دهد. برخی از افراد معمولا دچار این سوال می شوند که ایا با حضور وکیل ستاد اجرایی فرمان امام نیز می توان جریان دادرسی را به این فرد ارجاع داد و افراد در جلسات حاضر نشوند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که وکیل ستاد اجرایی فرمان امام می تواند با داشتن وکالتنامه به راحتی جریان پرونده های مختلف را خود به تنهایی بر عهده گیرد و آنها را تا حد زیادی پیش ببرد و افراد می توانند به راحتی با کمک این فرد حرفه ای در میزان زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (2)
وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (2)

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام و نحوه انتخاب او

بسیاری از افرادی که به وکیل ستاد اجرایی فرمان امام احتیاج دارند معمولا نمی دانند که چگونه باید از این فرد حرفه ای کمک بگیرند و از روشی ساده او را پیدا کنند تا جریان دادرسی پرونده های خود را به او واگذار کنند. همین موضوع باعث شده است تا بتوان از وکیل ستاد اجرایی فرمان امام کمک گرفت. وکیل ستاد اجرایی فرمان امام یکی از متخصص ترین و معتبرترین کسانی است که می تواند جریان پرونده های مربوط به قانون اساسی را به طور دقیق بررسی کند و آنها را پیگیری کند. برای انکه بتوان وکیل ستاد اجرایی فرمان امام را پیدا کرد باید زمان و هزینه بسیار زیادی را صرف کرد. با کمک یک موسسه حقوقی معتبر می توان از بسیاری از این هزینه ها جلوگیری گروه وکلای پارسا میتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی پاسخ تمامی افراد را به طور دقیق بدهد و به آنها کمک کند تا در جریان دادرسی پرونده های مختلف به راحتی تجربیات نسبتا خوبی را کسب کنند .

گروه وکلای پارسا دارای سال ها سابقه درخشان است و جریان بسیاری از پرونده های حقوقی را به راحتی و به بهترین نحو ممکن در جریان دادرسی بررسی کرده است و آنها را به نتیجه رسانده است و همین موضوع باعث شده است تا افراد بتوانند به راحتی جریان پرونده های مختلف را بدون صرف هزینه و زمان نسبتا زیادی به نتیجه برسند. بهترین وکیل ستاد اجرایی فرمان امام در تهران را می توان از طریق یک تماس تلفنی با گروه وکلای پارسا پیدا کرد و از مزایای خدمات حقوقی که ارائه می دهد به بهترین نحو ممکن بهذه مند شد.

‌یک پرونده حقوقی مورد بررسی وکیل ستاد اجرایی فرمان امام

برای آنکه بتوانید با عملکرد وکیل ستاد اجرایی فرمان امام اشنا شوید و اطلاعات دقیق و نسبتا روشنی در مورد ان بدست اورید به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا یکی زا پرونده هایی را که توسط وکیل ستاد اجرایی فرمان امام مورد بررسی قرار گرفته است را به شما معرفی کنیم و با جریان دادرسی آن آشنا شوید:

‌به استحضار می‌رساند در ارتباط با رأی وحدت رویه شماره 575-1371.2.29 هیأت عمومی دیوان عالی کشور گزارشهای متعددی به اینجانب رسیده ‌بود که از آن برداشتهای مختلفی شده، نتیجتاً مورد سوء‌استفاده قرار گرفته است بدین توضیح افراد با انعقاد قراردادهای صوری و طرح دعاوی مالکیت‌ واهی، خواهان اثبات مالکیت خود بر اموال و دارایی هایی شده‌اند که قبلاً عدم مشروعیت آنها به وسیله دادگاههای انقلاب به اثبات رسیده و مشمول‌حکم مصادره شده‌اند و منابع موثق نیز صحت گزارش‌ها را تأیید نموده‌اند به منظور احراز واقعیت امر طی بخشنامه شماره 1127-1371.7.1 که ‌پیوست می‌باشد از محاکم خواستم نمونه‌ای از این قبیل پرونده‌ها را جهت ملاحظه ارسال دارند نمونه‌هایی ارسال گردید که انصافاً بر من حجت تمام‌است که از این رأی هیأت عمومی در سطح وسیعی سوء‌استفاده می‌شود و قطعاً ادامه این روند به مصلحت نظام نیست.

‌گزارش پیوست که در جلسه رسیدگی هیأت عمومی قرائت می‌شود و از پرونده حقوقی شعبه 51 دادگاه حقوقی 2 تهران استخراج شده نحوه رسیدگی‌دادگاههای حقوقی به ادعای اشخاص نسبت به اموال مصادره شده موضوع احکام دادگاههای انقلاب را نشان می‌دهد که به این خلاصه است: ‌شخصی به استناد رونوشت یک برگ نوشته عادی منتسب به محکوم علیه حکم دادگاه انقلاب که تهیه آن به وسیله هر کس و در هر زمان و با هر‌تاریخی سهل و ساده می‌باشد نسبت به مالی که نامشروع تشخیص گردیده و مصادره شده ادعای حق داشته و به طرفیت محکوم علیه حکم دادگاه انقلاب‌در دادگاه حقوقی 2 تهران طرف دعوی نموده و طرح دعوی را مجهول ‌المکان دانسته است. ‌شرح دادخواست، تاریخ جلسه دادرسی، مفاد حکم دادگاه که بدون دفاع از دعوای صادر شده و بالاخره اجرائیه صادره از دادگاه حقوقی 2 از طریق‌انتشار آگهی ابلاغ شده و خواهان این دعوی به استناد چنین حکمی استرداد مال و انجام تعهد را از دادگاه انقلاب خواسته است. ‌این نوع احکام دادگاههای حقوقی که پس از رأی وحدت رویه شماره 575-1371.2.29 هیأت عمومی دیوان عالی کشور صادر می‌شود مشکلات‌زیادی ایجاد می‌نماید زیرا در رسیدگی به این نوع دعاوی آنچه که مورد توجه دادگاههای حقوقی قرار نمی‌گیرد تشخیص حیات و ممات محکوم علیه‌حکم دادگاه انقلاب و احراز صحت و اعتبار این قبیل نوشته‌ها است و چنین احکامی نمی‌تواند نافی صلاحیت ذاتی دادگاههای انقلاب باشد و مالی را‌که به حکم دادگاه انقلاب متعلق به محکوم علیه و نامشروع تشخیص و مصادره شده از موضوع حکم دادگاه انقلاب خارج سازد بنابراین رسیدگی به‌ادعای حقی که اشخاص حقیقی یا حقوقی در مورد اموال مصادره شده محکوم علیه حکم دادگاه انقلاب داشته باشند با دادگاه صادرکننده حکم می‌باشد‌که می‌تواند با امکانات وسیعی که برای تحقیق و رسیدگی دارد به ادعای حق اشخاص بر اموال مصادره شده خواه به صورت دعوی مستقل یا تحت عنوان‌اعتراض ثالث باشد رسیدگی کند.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (1)
وکیل ستاد اجرایی فرمان امام (1)

‌جلسه وحدت رویه با حضور وکیل ستاد اجرایی فرمان امام

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام دارای توانایی های متعددی است که نمیتوان آنها را نادیده گرفت. استدلال اکثریت در رای وحدت رویه شماره 575-1371.2.29 این بود که دعوی مالکیت اشخاص حقیقی یا‌حقوقی نسبت به اموالی که با حکم دادگاههای انقلاب اسلامی مصادره شده، یک دعوی حقوقی است که رسیدگی به آن از خصایص محاکم حقوقی‌است در صورتی که باید توجه داشت که اختلاف در رسیدگی ماهیتی نبوده بلکه بحث در صلاحیت دادگاه است. در پرونده اختلافی مطروحه نیز چند‌شعبه دادگاه انقلاب به صلاحیت دادگاه حقوقی و چند شعبه دادگاههای حقوقی به صلاحیت دادگاه انقلاب رای داده بودند. برای کسب اطلاعات بیشتر در جریان این پرونده به شما توصیه می کنیم که از وکیل ستاد اجرایی فرمان امام کمک بگیرید.

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام می تواند در جریان جلسات وحدت رویه نیز حضور داشته باشد. به تاریخ روز سه شنبه 1371.12.2 جلسه هیأت عمومی دیوان عالی کشور به ریاست حضرت آیت‌الله مرتضی مقتدایی رییس دیوان عالی کشور و با‌حضور جناب آقای مهدی ادیب رضوی نماینده دادستان محترم کل کشور و جنابان آقایان روسا و مستشاران شعب حقوقی و کیفری دیوان عالی کل‌کشور تشکیل گردید. ‌پس از طرح موضوع و قرائت گزارش و بررسی اوراق پرونده و استماع عقیده جناب آقای مهدی ادیب رضوی نماینده دادستان محترم کل کشور مبنی بر:”‌بسمه تعالی: همانطور که در جلسه مورخ 1371.2.29 هیأت عمومی دیوان عالی کشور نیز اظهارنظر شده با توجه به ماده 8 قانون نحوه اجرای اصل 49 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که تشخیص مشروع یا نامشروع بودن اموال را در صلاحیت دادگاه انقلاب اسلامی قرار داده است، رسیدگی به‌دعوی مطرح شده نیز که تابع دعوی اصلی بوده و ملازمه با آن دارد در صلاحیت دادگاه انقلاب اسلامی است، لذا رأی شعبه 24 دیوان عالی کشور تأیید‌می‌شود.” مشاوره نموده و اکثریت بدین شرح رأی داده‌اند.

نتیجه پرونده :

وکیل ستاد اجرایی فرمان امام از صفر تا صد پرونده ها را به ارائه خدمات حقوقی به موکلان خود می پردازد. رأی وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور ‌دادگاه های انقلاب اسلامی که به فرمان مبارک امام راحل رضوان‌الله تعالی علیه و مصوبه بیست و هفتم خرداد ماه 1358 شورای انقلاب تشکیل شده‌اند‌بر طبق اصل یکصد و شصت و یکم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت دیوان عالی کشور به جرایمی که در اصل چهل و نهم قانون‌اساسی و قانون حدود صلاحیت دادسراها و دادگاههای انقلاب مصوب یازدهم اردیبهشت ماه 1362 مجلس شورای اسلامی معین شده رسیدگی‌می‌نمایند و صلاحیت آنها نسبت به صلاحیت دادگاههای عمومی دادگستری اعم از حقوقی و کیفری از نوع صلاحیت ذاتی است. ‌احکام صادره از دادگاههای انقلاب در بعضی موارد علاوه بر جنبه کیفری و مجازات مرتکب واجد جنبه حقوقی هم می‌باشد و اموال نامشروع او را نیز‌شامل می‌شود. در چنین موردی هر نوع ادعای حقی که از طرف اشخاص حقیقی یا حقوقی نسبت به این اموال عنوان شود ولو به ادعای خارج بودن آن‌مال از دارایی نامشروع محکوم علیه باشد رسیدگی آن بر حسب شکایت شاکی و طبق ماده 8 و تبصره ماده 5 قانون نحوه اجرای اصل چهل و نهم قانون‌اساسی مصوب 17 مرداد ماه 1363 با دادگاه صادر کننده حکم می‌باشد و دادگاه انقلاب پس از رسیدگی اگر صحت ادعا را تشخیص دهد بر طبق ذیل‌اصل چهل و نهم قانون اساسی مال را به صاحبش رد می‌کند. والا به بیت‌المال می‌دهد. ‌بنا به مراتب مزبور هیأت عمومی وحدت رویه دیوان عالی کشور بر اساس ذیل ماده واحده قانون وحدت رویه قضایی مصوب 7 تیرماه 1328 در رأی‌وحدت رویه شماره 575-71.2.29 تجدید نظر نموده و با تغییر رأی مزبور رسیدگی به ادعای اشخاص حقیقی یا حقوقی را نسبت به اموالی که‌دادگاههای انقلاب نامشروع شناخته و مصادره نموده‌اند در صلاحیت دادگاههای انقلاب تشخیص می‌دهد بنابراین رأی شعبه 24 دیوان عالی کشور که با‌این نظر مطابقت دارد صحیح و منطبق با موازین قانونی است. این رای بر طبق ماده واحده قانون وحدت رویه قضایی مصوب 1328 برای شعب دیوان‌عالی کشور و دادگاهها در موارد مشابه لازم‌الاتباع است.

The post وکیل ستاد اجرایی فرمان امام appeared first on گروه وکلای پارسا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *